30 juni 2018 - 20:00 - Marokko
De Marokkaanse regering heeft via regeringswoordvoerder Mustapha El Khalfi gereageerd op de veroordeling van de Hirak-demonstranten.
Tijdens een persconferentie verklaarde de bewindsman dat de zaak in eerste aanleg was behandeld en dat de demonstranten dus in beroep kunnen gaan tegen het vonnis.
El Khalfi benadrukte dat de rechterlijke macht onafhankelijk is van de uitvoerende macht en dat de overheid niet bevoegd is om te interfereren in gerechtelijke beslissingen.
Nasser Zefzafi werd dinsdag door de criminele kamer bij het Hof van beroep in Casablanca tot 20 jaar celstraf veroordeeld. In dezelfde zaak werden 52 andere demonstranten uit Al Hoceima veroordeeld tot straffen gaande van 1 tot 20 jaar cel.
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Marokko maakt einde aan belastingvrije import schapen
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog