12 juli 2018 - 16:45 - Marokko
Na 42 dagen heeft Rabbi Ablaq besloten om een einde te maken aan zijn hongerstaking. De journalist werd tot 5 jaar celstraf veroordeeld voor zijn steun aan de Hirak protestbeweging.
Volgens Asma El Ouadi, advocate van de veroordeelde demonstranten, nam Ablaq het besluit om zijn hongerstaking te eindigen op vraag van zijn familie en zijn advocaten.
De raadsvrouw stelt dat de mars die afgelopen zondag in Casablanca werd georganiseerd en de mars die op 15 juli gepland staat, de journalist hebben helpen overtuigen om te stoppen.
Rabbi Ablaq besloot tevens net zoals de 53 andere demonstranten die werden veroordeeld, in beroep te gaan.
Meerdere andere vastegehouden demonstranten, waaronder Ahamjik, Jelloul en El Hannoudi hebben eveneens een einde gemaakt aan hun hongerstaking na het bezoek te hebben gekregen van de directeur van de Oukacha gevangenis die op al hun eisen zou zijn ingegaan.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs