Zoeken

Marokkaanse politiecommissaris gearresteerd voor drugshandel

2 april 2015 - 19:45 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Agenten van de BCIJ hebben eerder deze week een politiecommissaris in het noord-Marokkaanse Tanger gearresteerd voor zijn betrokkenheid bij de drugshandel. Twee andere agenten worden van medewerking verdacht.

Het ministerie van Binnenlandse zaken meldt in een verklaring dat de banden zijn bewezen tussen de commissaris van de DGSN en onlangs gearresteerde drugshandelaars.

De arrestatie van de politieverantwoordelijke volgt op de inbeslagneming van 1,5 ton cannabis en de aanhouding van drie drugshandelaars eind maart in Salé.

De drugs was in meerdere zakken in een Mercedes met valse kentekens verstopt. De politie vond ook 38.000 dirham, cocaïne en traangas.

Lees meer

Tiental Marokkaanse agenten verdacht van cocaïnediefstal

Een tiental politiemensen worden ervan verdacht in beslag genomen cocaïne te hebben gestolen. Onder hen meerdere inspecteurs, officiers en een commissaris van het...

Drugsdealer dringt politiebureau binnen om broer te bevrijden in Marokko

Een bekende drugsdealer is in Tanger een politiebureau binnengedrongen om zijn broer te bevrijden die dezelfde dag was gearresteerd voor drugshandel.

Vrouw in Tetouan gearresteerd voor drugshandel

De politie heeft zondagochtend in Tetouan een 33-jarige vrouw gearresteerd voor drugshandel. Zij had 3600 psychotrope pillen bij zich.

Marokko: vrouw gearresteerd die politiecommissaris wilde omkopen

Een vrouw is donderdagavond in Marrakech gearresteerd nadat ze had geprobeerd een politiecommissaris om te kopen.

Dronken politiecommissaris na ongeval gearresteerd in Marrakech

Een dronken politiecommissaris is enkele dagen geleden in Marrakech gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het rijden onder invloed van alcohol.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team