Vrouw in Tanger met 1400 drugspillen gepakt
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
28 september 2015 - 15:30 - Marokko
De politie heeft zondagochtend in Tetouan een 33-jarige vrouw gearresteerd voor drugshandel. Zij had 3600 psychotrope pillen bij zich.
Volgens LNT raakte de vrouw samen met twee andere verdachten die nog niet werden geïdentificeerd bij een ongeval betrokken. Zij probeerden te vluchten na een botsing met een motorrijder in de industriële zone van Tetouan. De vrouw werd echter tegengehouden door getuigen.
De politie meldt in een verklaring dat de vrouw werd gearresteerd en dat in de auto behalve de pillen ook een sabel en cocaïne was gevonden.
De vrouw werd in voorlopige hechtenis genomen terwijl haar medeplichtigen actief worden gezocht.
Lees meer
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat heeft de politie woensdag een indrukwekkende ontdekking gedaan. Bij een vrouw thuis werden 3000 flessen alcohol gevonden.
In de Oukacha gevangenis in Casablanca hebben bewakers drugs in flessen drinkyoghurt gevonden. De vrouw van een gevangene probeerde hem de drugs tijdens een bezoek te overhandigen.
In het Marokkaanse Azrou heeft de politie een vrouw gearresteerd die ervan wordt verdacht haar dochtertje van drie dodelijk te hebben mishandeld.
In het noord-Marokkaanse Tetouan is een 83-jarige vrouw door haar eigen dochter om het leven gebracht.