Marokkaanse Djeha wordt agent om Tcharmil te bestrijden
Een lichtjes zwakzinnige huisschilder in Targuist, regio Al Hoceima, heeft het pracht idee gehad om zich als politieagent te verkleden en mensen te controleren.
- Marokko
In Oujda is dinsdag een politieagent gearresteerd voor de illegale verkoop van smokkel-alcohol. De man had van zijn huis een whisky-handel gemaakt.
De politieagent had een loopbaanonderbreking van één jaar aangevraagd om zijn handel op gang te krijgen.
De politie kreeg een tip van een politie-informant. Hun collega werd op heterdaad betrapt bij een inval in zijn huis in Oujda. In de woning werden 80 flessen whisky en 150 blikjes bier gevonden.
De verdachte werd meegenomen naar het politiebureau en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een lichtjes zwakzinnige huisschilder in Targuist, regio Al Hoceima, heeft het pracht idee gehad om zich als politieagent te verkleden en mensen te controleren.
Een Raadslid van de MP-partij werd eerder deze week in Khenifra betrapt met honderden flessen whisky, wijn, wodka en bier in zijn auto.
Weld Saleh, populaire illegale alcoholverkoper in Derb Sultan, werd in Casablanca gearresteerd. De 24-jarige man werd al maanden gezocht door de politie.
Acht douaniers en een politieagent zijn door de rechtbank in Tetouan, tot 7 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor illegale handel in buitenlandse auto’s.
In Tiznit heeft een vrouw, samen met haar dochter en twee zonen, zichzelf te koop aangeboden na de arrestatie van haar echtgenoot.