Marokko: nieuw uniform Koninklijke garde (foto’s)
De garde van Koning Mohammed VI heeft een nieuw uniform gekregen. De agenten zijn belast met de veiligheid van de paleizen, residenties en leden van de koninklijke familie.
- Marokko
De mobiele politie zal vanaf nu met nieuwe motorfietsen rijden, de MT03 van Mifa Motors, officiële importeur van Yamaha in Marokko.
Eerder deze week werden de eerste motors aan de politie in Rabat geleverd. Het gaat om een 321cc en 42-pk roadster-model dat uitstekende motorprestaties biedt en een moderne look heeft.
Begin 2017 kreeg de politie in Marokko een nieuw uniform uitgerust met een metalen naamplaatje en nieuwe blazoenen waardoor agenten sneller identificeerbaar zijn. De nieuw outfits zouden toen ruim 400 miljoen dirham hebben gekost.
Lees meer
De garde van Koning Mohammed VI heeft een nieuw uniform gekregen. De agenten zijn belast met de veiligheid van de paleizen, residenties en leden van de koninklijke familie.
Nieuwe recordvangst in de haven Tanger Med. De politie stelt maandag ruim 240.000 XTC-pillen te hebben onderschept.
De nationale veiligheidsdienst DGSN gaat de werkomstandigheden van zijn personeel verbeteren met de aankoop van nieuwe voertuigen voor de BCI en de BRI politiediensten.
De nieuwe dierentuin van Ain Sebaa in Casablanca is voor 80% af. Dat bericht het agentschap Casablanca Aménagement dat toezicht houdt op de werken.
Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.