Fez: 500 miljoen dirham om boulevards op te knappen
Fez heeft 500 miljoen dirham vrijgemaakt om de grote lanen en boulevards in de stad uit te breiden en op te knappen.
19 april 2018 - 14:00 - Marokko
De nieuwe dierentuin van Ain Sebaa in Casablanca is voor 80% af. Dat bericht het agentschap Casablanca Aménagement dat toezicht houdt op de werken.
Het nieuw dierenpark heeft een investering gevergd van 250 miljoen dirham. Het ministerie van Binnenlandse zaken betaalde 130 miljoen dirham, de stad Casablanca 80 miljoen dirham en de regio Casablanca 40 miljoen dirham.
Het park opent naar verwachting in september en krijgt:
– Drie gebieden die Afrika, Azië en Amerika vertegenwoordigen
– Ruim 45 diersoorten
– Een kinderboerderij
– Twee grote picknickplaatsen
– Een restaurant
– Een winkel en twee kiosken
Lees meer
Fez heeft 500 miljoen dirham vrijgemaakt om de grote lanen en boulevards in de stad uit te breiden en op te knappen.
De werken aan de nieuwe zeedijk bij de Hassan II moskee in Casablanca zijn voor 60% afgewerkt.
De Marokkaanse groep Atlas Hospitality heeft de bouw aangekondigd van een nieuw hotelcomplex van 200 miljoen dirham nabij de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De renovatie van de zoo van Aïn Sebaa in Casablanca zou in april dit jaar al afgerond moeten zijn geweest.
In het dierenpark van Rabat zijn onlangs vier leeuwen geboren. Dat laat de directie in een verklaring op de website van het park weten.