24 september 2018 - 10:40 - Marokko
Marokko heeft een overeenkomst gesloten met het Amerikaans bedrijf Colt’s Manufacturing Co. voor de aankoop van M4 aanvalsgeweren.
De overeenkomst werd eind vorige week door het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken in een verklaring bekendgemaakt. Dezelfde wapens zullen ook aan Jordanië, Senegal, Tunesië en Pakistan worden geleverd.
De M4 is een kortere en lichtere variant van het M16A2 aanvalsgeweer. Het wordt ondermeer gebruikt door de Delta Force, de U.S. Navy SEALs, het United States Marine Corps en de United States Army Rangers.
In totaal ondertekende het Amerikaans bedrijf overeenkomsten voor de levering van 10.000 M4 en M4A1 aanvalsgeweren voor een bedrag van 57,7 miljoen dollar. De wapens zullen in West Hartford in Connecticut worden gemaakt. De levering staat ten laatste op 20 september 2019 gepland.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees