Jacht op criminelen in Fez gaat door: 4200 arrestaties in maand tijd
De veiligheidsdiensten hebben tijdens een actie tegen criminaliteit in Fez en regio ruim 4200 mensen gearresteerd voor diverse delicten.
15 februari 2016 - 15:30 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft afgelopen dinsdag 1616 mensen gearresteerd. 1108 verdachten werden op heterdaad betrapt. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.
Onder de gearresteerde mensen bevinden zich 508 verdachten tegen wie een nationaal arrestatiebevel liep. De meeste arrestaties hebben betrekking tot diefstallen en lichamelijk geweld.
Tijdens de politie operaties werden ook 2 mensen voor moord gearresteerd, 35 voor diefstal met geweldpleging, 5 voor seksuele misbruik en 91 voor gebruik of bezit van wapens.
In Casablanca werden zonder verrassing de meeste arrestaties uitgevoerd, gevolgd door Tanger.
Lees meer
De veiligheidsdiensten hebben tijdens een actie tegen criminaliteit in Fez en regio ruim 4200 mensen gearresteerd voor diverse delicten.
De politie heeft een grote anticriminaliteit operatie gehouden in het noord-Marokkaanse Tanger. Daarbij werden 1400 mensen gearresteerd.
De Marokkaanse politie heeft afgelopen zondag in meerdere steden 1294 mensen gearresteerd voor verschillende misdrijven.
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in drie maanden tijd ruim 120.000 mensen gearresteerd voor verschillende overtredingen en misdaden.
In de loop van december werden ruim 37.000 mensen door de politie gearresteerd in Marokko. Dat laat de nationale veiligheidsdienst DGSN in een nieuwe verklaring weten.