Vastgoedgroep schenkt appartement aan verkrachtte Fouzia en baby
Het verhaal van Fouzia, gehandicapte Marokkaanse vrouw die onlangs van een baby beviel nadat ze was verkracht, heeft tot een grote solidariteitsactie geleid.
19 juni 2015 - 13:00 - Marokko
Mbarek Amerzak, een verantwoordelijke van de RNI partij, werd dinsdag dood aangetroffen in zijn appartement in Taghazout, regio Agadir.
De politicus werd in een plas bloed door familieleden gevonden. Hij zou met een stuk glas om het leven zijn gebracht volgens Al Ahdath Al Maghribia.
Een van de ruiten van het appartement was ingeslagen. De politie gaat uit van een moord en denkt dat de dader zelfs een bekende is van het slachtoffer.
Mbarek Amerzak, voormalige gemeentevoorzitter van Ait Melloul, was lid van de nationale raad van de RNI en oprichter van de tak van de partij in Agadir.
Lees meer
Het verhaal van Fouzia, gehandicapte Marokkaanse vrouw die onlangs van een baby beviel nadat ze was verkracht, heeft tot een grote solidariteitsactie geleid.
In de Egyptische hoofdstad Caïro heeft de politie het lichaam van een Marokkaanse vrouw gevonden. De vrouw zou in haar duplex in een chique wijk zijn vermoord.
De Marokkaanse politie heeft de vermeende moordenaar van de partijverantwoordelijke Mbarek Amerzak gearresteerd. Dat meldt Al Massae.
De moordenaar van RNI-partijleider Mbarek Amerzak is deze week door de rechtbank van Agadir tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld.
In Taounate heeft een landarbeider afgelopen dinsdag zijn collega vermoord omdat hij hem van homoseksualiteit verdacht.