Marokkaanse vrouw omgekomen bij frontale aanrijding in Spanje
Een Marokkaanse vrouw is zaterdagavond bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Soria om het leven gekomen. Bij het ongeval kwamen nog twee andere mensen om.
- Marokko
Een Marokkaanse vrouw is woensdagnamiddag in het Egyptische El Mansoera overleden na van de vierde verdieping van een flatgebouw naar beneden te zijn gevallen.
De ambassade van Marokko in Caïro meldt dat de 30-jarige vrouw in Egypte woonde. Ze was aan het kuisen toen ze het evenwicht verloor en naar beneden viel.
Het lichaam van de jonge vrouw werd naar het ziekenhuis gebracht en zal na het nodige papierwerk naar Marokko worden gerepatrieerd.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw is zaterdagavond bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Soria om het leven gekomen. Bij het ongeval kwamen nog twee andere mensen om.
De politie heeft dinsdag in Agadir een onderzoek gestart naar de val van een vrouw van de 10e verdieping van een gebouw in de wijk Hay Mohammadi.
Een vrouw van rond de veertig jaar is vrijdag overleden na van het dakterras van een gebouw in de wijk Lalla Meriem in Casablanca te zijn gevallen.
Een jonge vrouw is afgelopen donderdag na een gewelddadige duiveluitdrijving in de regio van Agadir overleden.
In het Marokkaanse Fez heeft een man zijn vrouw doodgestoken en zijn schoonmoeder ernstig verwond na een familieruzie. De schoonmoeder verkeert in levensgevaar.