Nisrine voor Marokko naar "Miss Arab Veil" (video)
Nisrine El Kettani is een Marokkaanse ingenieur en één van de finalisten van de schoonheidswedstrijd "Miss Arab Veil 2018".
26 augustus 2015 - 19:00 - Marokko
De Marokkaanse Meriem Khouy won medio augustus in het Amerikaanse Pennsylvania de People’s Choice Award tijdens de verkiezing van Miss Arab USA 2015.
De jonge vrouw stond met achttien kandidaten op het podium voor de titel van Miss Arab USA 2015. Meriem reageerde met veel trots: "De liefde die mijn gemeenschap mij gaf heeft me de moed gegeven om het beste van mezelf te geven en haar te vertegenwoordigen."
Meriem studeerde af aan de Hogeschool voor Toerisme van Tanger en spant zich in voor "kinderen die lijden in de Arabische wereld en in de Verenigde Staten".
Miss Arab USA is een jaarlijkse evenement bedoeld als een hulde aan de Arabische culturele erfgoed.
Lees meer
Nisrine El Kettani is een Marokkaanse ingenieur en één van de finalisten van de schoonheidswedstrijd "Miss Arab Veil 2018".
Chorouk Chelouati, Miss Arab Beauty 2014, heeft een interview gegeven aan Hit Radio. De 23-jarige Miss uit Rabat gaat in augustus Marokko vertegenwoordigen op de Miss Universal...
De Marokkaanse Nisrine Noubir werd zaterdag tot Miss Arab World 2016 gekroond in het Egyptische Sharm-El-Sjeik.
De Marokkaanse Houda Majd werd deze week gekroond tot Miss Arab World 2015 tijdens een ceremonie in Libanese hoofdstad Beiroet.
Miss Arab Beauty 2014 Fati Jamali heeft besloten om een Syrisch meisje te adopteren. De jonge Marokkaanse kreeg zoals te verwachten positieve maar ook veel negatieve reacties.