Zoeken

Marokkaanse kampioen gooit medaille in zee en vertrekt illegaal naar Spanje (video)

26 oktober 2019 - 16:00 - Sport

Geschreven door Said A.

Anouar Boukharsa is in Spanje. De Marokkaanse taekwondo kampioen vertrok enkele dagen geleden met een groepje migranten in een bootje naar Europa en maakte een korte video tijdens de oversteek.

De taekwondka filmde zichzelf terwijl hij zijn in Marokko gewonnen medailles in het water gooide. Boukharsa is niet de eerste Marokkaanse sporter die een leven zonder papieren in Europa verkiest boven Marokko.

Hicham Kellouch, voormalige speler van Jong Marokko, verscheen een tijdje geleden in een foto op een bootje naar Spanje. Voor hem vertrokken ook de Atlas Leeuwin Meriem Bouhid en de speler van Olympique Safi Ali Hababa op dezelfde wijze naar het Zuid-Europees land.

In Marokko hebben deze topsporters geen toekomst en wordt hun talent niet door de autoriteiten erkend. Maar ook in Europa is het niet altijd gemakkelijk voor hen. Velen geven hun sportcarrière definitief op en belanden er in de armoede.

Lees meer

Marokkaanse kampioen vraagt hulp aan Koning Mohammed VI

Mustapha Lakhsem, voormalige Marokkaanse wereldkampioen full-contact en kickboksing, heeft aan Koning Mohammed VI gevraagd om Marokkaanse kampioenen die in in het buitenland...

Marokko: kickboks-coach in opspraak na mishandelen leerlinge (video)

Een video van een coach in een kickboksschool in Marokko die een leerlinge maar blijft slaan in het gezicht en op het hoofd, zorgt al dagen voor ophef in het koninkrijk.

Moeilijke momenten voor Marokkaanse taekwondo-kampioen die medaille in zee gooide

Anouar Boukharsa, de Marokkaanse taekwondo-kampioen die enkele weken geleden met een bootje vol migranten naar Spanje vertrok, beleeft moeilijke momenten in het Europees land.

Jaouad Tougane, van kampioen naar drugsverslaafde

Jaouad Tougane, Marokkaanse marathonkampioen in Spanje, is verslaafd aan heroïne en vraagt hulp aan de autoriteiten. De voormalige atleet hoopt op een tweede kans.

Chakib kwam 10 jaar geleden illegaal in Spanje aan en is nu kampioen

Chakib Lachgar vertrok op 18-jarige leeftijd illegaal naar Spanje. Hij deed de oversteek onderaan een vrachtwagen en is nu een marathonkampioen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team