Marokkaanse danseres Noor op Fashion week Parijs (video’s)
De Marokkaanse danseres Noor was vorige week, net zoals tientallen andere celebrities, aanwezig op de Fashion week in Parijs.
8 november 2017 - 14:40 - Cultuur
Azerbeidzjan organiseert deze week de Oriental Fashion Show waarbij verschillende Marokkaanse ontwerpers hun nieuwste kaftan collecties zullen tonen.
Het evenement vindt op 8 en 9 november plaats op de ambassade van Marokko in Bakoe. Zineb Joundy, Manal Dinar en het traditionele haute couturehuis Qadienne Style zullen volgens de organisatoren hun creaties presenteren.
De Oriental Fashion Show werd eerder al in Parijs, Marrakech, Londen en Doha georganiseerd.
Lees meer
De Marokkaanse danseres Noor was vorige week, net zoals tientallen andere celebrities, aanwezig op de Fashion week in Parijs.
Oumayma Boumeshouli werd door Vogue Arabia tot It-Girl van de maand verkozen. De jonge Marokkaanse is een bekende blogster en mode icoon.
Saad Lamjarred is nog steeds in Parijs waar hij zijn proces afwacht. De Marokkaanse zanger kwam deze week opnieuw in het nieuws na herhaaldelijk met een jonge vrouw in Parijs...
Marrakech blijft celebrity’s aantrekken. Na het topmodel Emily Ratajkowski is nu ook de legendarische Italiaanse ontwerper Giorgio Armani in Marrakech gespot.
Zina Daoudia heeft voor verbazing gezorgd met een speciale kaftan tijdens een van haar laatste shows.