Marokkaanse vrouw komt om bij ongeval in Italië
Een 29-jarige Marokkaanse vrouw is woensdag omgekomen bij een verkeersongeval in de Italiaanse stad Florence. Zij werd op slag gedood.
20 januari 2014 - 14:54 - Wereld
Ibtissan Touss, 27-jarige Marokkaanse, werd zondag dood aangetroffen in de Italiaanse stad Cassano Allo Ionio. Volgens de politie wijst alles in de richting van een afrekening van de maffia.
Het lichaam van Ibtissan werd in een uitgebrande auto teruggevonden. Op de achterbank werd het lichaam van een 3-jarig jongetje gevonden. Ook in de kofferbak van de auto lag een lichaam, dat van de 57-jarige Giuseppe Iannicelli.
De politie denkt dat Giuseppe Lannicelli zijn kleinzoon bij zich had in de hoop dat de maffia niets zou doen in het bijzijn van een kind.
Volgens dezelfde bron was de Marokkaanse vrouw de partner van Lannicelli. Hijzelf werd vermoord als gevolg van een drugsschuld.
Op de plek van de moorden hebben de daders 50 cent achtergelaten, synoniem van een onbetaalde schuld bij de maffia.
Lees meer
Een 29-jarige Marokkaanse vrouw is woensdag omgekomen bij een verkeersongeval in de Italiaanse stad Florence. Zij werd op slag gedood.
Spaanse media melden dat een man, vermoedelijk van Marokkaanse origine, zondag in de zuid-Spaanse stad Marbella is geliquideerd. De politie gaat uit van een afrekening.
Een 15-jarige Marokkaan werd op zondag in de Italiaanse stad Brescia gearresteerd op verdenking van verkrachting. De slachtoffers van 29 en 40 zou hij met een vuurwapen hebben...
De politie in de Zuid-Spaanse stad Tarifa heeft een Marokkaanse vrouw gearresteerd, die zich in de kofferbak van een busje had verstopt om het land illegaal binnen te komen.
De 31-jarige Marokkaanse oud-kickbokser Tarik El Idrissi werd vrijdagochtend geliquideerd in Amsterdam. De politie gaat uit van een afrekening.