25 oktober 2011 - 15:00 - Wereld
Een 20-jarige Marokkaanse die studeerde aan het universiteit van Rijsel, in het noorden van Frankrijk, overleed donderdag na besmetting met een agressieve vorm van hersenvliesontsteking.
Volgens de gezondheidsdiensten werd een tweede geval van meningitis gesignaleerd bij een ander student die niet op hetzelfde universiteit studeert.
De meningokokkenziekte type C, die de jonge Marokkaanse fataal werd, is gelijk aan die ontdekt op vier studenten van de Katholieke Universiteit van Lille in 2010.
Het eerste geval van meningitis werd gesignaleerd op 6 oktober in Rijsel. De gezondheidsdiensten raden preventieve behandelingen met antibiotica en vaccins aan, aan iedereen die in contact is geweest met een besmette persoon.
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Algerije voert algemene mobilisatie in: Marokko doelwit?
Algerije verspilde 50 miljard dollar aan Sahara-kwestie