Marokko wil twee spelers van FC Barcelona in het Marokkaans elftal
Marokko wil twee jonge spelers van de Spaanse topclub FC Barcelona overtuigen om voor de Atlas Leeuwen te kiezen.
6 september 2019 - 14:00 - Sport
Twee spelers van het Marokkaans handbalteam zijn in Griekenland verdwenen. De twee namen met hun team deel aan de Mediterrane Strandspelen in Patras.
Zouhair Ouasfi, keeper van de club Muntada Derb Sultan, en Ismail El Alami, speler van AS FAR, kregen waarschijnlijk hulp van leden van de Marokkaanse handbalbond FRMH.
Beide spelers wachtten tot het einde van de competitie om de verblijfplaats van het team te verlaten en te verdwijnen. De rest van het team keerde eerder deze week terug naar Marokko.
Assabah bericht dat de handbalbond niet gelooft dat de twee illegaal in Europa zijn gebleven, met name omdat hun visum nog geldig is. De organisatie weigert voor nu een onderzoek te starten en hoopt op een snelle terugkeer van Ouasfi en El Alami.
Het blad meent tevens te weten dat de twee spelers familieleden in Italië en Frankrijk hebben gecontacteerd om hen te komen ophalen. De twee spelers hebben hun paspoorten meegenomen.
Lees meer
Marokko wil twee jonge spelers van de Spaanse topclub FC Barcelona overtuigen om voor de Atlas Leeuwen te kiezen.
Abderrazzak Hamdallah is pas terug van een blessure maar heeft al flink de aandacht getrokken tijdens zijn eerste wedstrijd met zijn club Al Nassr.
Twee spelers van het Marokkaans handbalteam hebben van een stage in het Spaanse Bilbao gebruik gemaakt om illegaal in Europa te blijven.
De lokale spelers van het Marokkaanse elftal spelen op 21 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de African Championship of Nations 2020.
Marokko moest op vrijdag 20 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije spelen voor de African Championship of Nations 2020. De wedstrijd werd echter op vraag van de...