4 juni 2014 - 11:31 - Marokko
Een rechter in Melilla heeft een Marokkaanse vrouw tot 9 maanden gevangenisstraf veroordeeld voor verzet en geweld tegen de politie.
Ook zal ze een boete van 180 euro aan de Spaanse staat en een schadevergoeding van 230 euro aan een agent die ze verwondde moeten betalen.
De vrouw uit Oujda werd vervolgd nadat ze afgelopen februari aan de grenspost van Bni Nssar van de Spaanse politie geen toestemming kreeg om naar Melilla te gaan.
Volgens El Faro Digital vroeg een agent haar om naar Marokko terug te keren, wat ze weigerde. De vrouw reageerde hysterisch en verwondde de agent aan zijn arm. Andere agenten schoten hem te hulp maar ook zij werden geschopt en geslagen.
Ook vernielde ze volgens dezelfde bron, de politieauto waarmee ze naar het politiebureau was gebracht.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten