3 juni 2020 - 12:20 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw met gezondheidsproblemen die vanwege de sluiting van de grenzen in Londen vastzat, is eind vorige week overleden.
Volgens een verklaring van de socialistische PSU partij van Nabila Mounib is de Marokkaanse regering verantwoordelijk voor het overlijden van de vrouw.
De partij stelt dat Rabat niets heeft gedaan voor haar onderdanen sinds het begin van de coronacrisis. Ruim 30.000 Marokkanen zitten al bijna drie maanden vast in het buitenland, soms zonder geld, eten of gezondheidszorg.
Nabila Mounib vraagt daarom aan de autoriteiten om aan de duizenden Marokkaanse vrouwen te denken die in het buitenland zijn gestrand. Twee van hen overleden in de afgelopen vijftien dagen, aldus de partijleidster, die ook bericht over de seksuele misbruik van meerdere van deze vrouwen.
Zwitserse overlijdt na contact met hond in Marokko
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Nederlandse kinderopvang schuldig aan dood 2-jarige Amin
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel