Nijmegenaar bekent dubbele moord op Marokkaanse broers
Een 42-jarige man uit Nijmegen heeft de moord op twee Marokkaanse broers bekend. De slachtoffers werden op 9 mei koelbloedig doodgeschoten.
13 mei 2016 - 15:00 - Nederland
De twee Marokkaanse broers die maandag in een café in Nijmegen werden vermoord, worden in Al Hoceima begraven. Hun lichamen worden zaterdag naar Marokko gerepatrieerd.
Donderdag werd in het Abibakr moskee in Nijmegen een afscheidsgebed georganiseerd voor Najim (34) en Othman (32) Echargui.
De twee jongemannen werden maandag in café Istanbul doodgeschoten. Twee verdachten, twee broers van 36 en 42 jaar, werden gearresteerd en moesten vrijdagochtend door de rechter-commissaris in Arnhem worden gehoord.
De politie denkt dat de broers het slachtoffer zijn geworden van een afrekening. De zaak wordt door 25 rechercheurs onderzocht. Ook wordt actief naar het moordwapen gezocht.
Lees meer
Een 42-jarige man uit Nijmegen heeft de moord op twee Marokkaanse broers bekend. De slachtoffers werden op 9 mei koelbloedig doodgeschoten.
De politie heeft vier nieuwe verdachten gearresteerd voor de mishandeling van een meisje in Meknes. Het slachtoffer werd kaalgeschoren omdat ze van spionage werd verdacht.
In het Marokkaanse Settat heeft de politie afgelopen zaterdag zes mensen gearresteerd die bij het huisje van de maraboet Sidi Said illegaal naar een schat zochten.
De autoriteiten hebben meer details vrijgegeven over de opzettelijke aanrijding van een muzikant op maandag in Marrakech. De hoofdverdachte wordt deze week nog door de procureur...
De twee mannen die maandag dood werden aangetroffen in een café in Nijmegen zijn twee Marokkaans-Nederlandse broers. Beiden zijn bekenden uit het crimineel circuit.