Turkish Airlines begint nieuwe vlucht tussen Marrakech en Istanboel
De Turkse vliegmaatschappij Turkish Airlines zal vanaf maart 2019 tussen Istanboel en Marrakech gaan vliegen.
13 augustus 2018 - 16:10 - Marokko
Royal Air Maroc heeft een verklaring gepubliceerd over het ongeval tussen een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij en een vliegtuig van Turkish Airlines op de luchthaven van Istanboel.
Volgens de groep zaten op donderdag 9 augustus 269 passagiers op de AT911 vlucht tussen Istanboel en Casablanca. Het ongeval gebeurde op de startbaan om 14:45 uur GMT. Een vleugel van het toestel van Royal Air Maroc raakte de staart van een vliegtuig van Turkish Airlines.
Het ongeval zorgde enkel voor lichte materiële schade. De passagiers van de vlucht naar Casablanca werden geëvacueerd. Royal Air Maroc zorgde voor hun maaltijden, vervoer en een overnachting. De passagiers werden vervolgens met een ander toestel naar Casablanca gevlogen.
Royal Air Maroc meldt tevens dat een onderzoek werd gestart naar de omstandigheden van het ongeval en om de verantwoordelijkheden vast te leggen.
Lees meer
De Turkse vliegmaatschappij Turkish Airlines zal vanaf maart 2019 tussen Istanboel en Marrakech gaan vliegen.
De bemanning van een vlucht van Royal Air Maroc tussen Berlijn en Casablanca, wordt ervan beschuldigd de passagiers aan hun lot te hebben overgelaten op de Duitse luchthaven. De...
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
Royal Air Maroc blijft haar vloot uitbreiden en heeft een nieuw vliegtuig besteld, een ATR 72-600.
Een Marokkaanse vrouw is op zaterdag 14 juli op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Montreal van een gezonde baby bevallen.