Vrouw bevalt op vlucht Royal Air Maroc
Een vrouw is op en vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en New York van een meisje bevallen. Het vliegtuig was nog maar een uur onderweg.
26 april 2018 - 11:10 - Marokko
Een 32-jarige Marokkaanse vrouw is maandag op een vlucht van Saudi Arabian Airlines van een zoontje bevallen.
Volgens lokale media beviel Laila Choukry onverwachts op de vlucht tussen Djedda en Caïro. De piloot waarschuwde de autoriteiten en eiste de aanwezigheid van een ambulance en een medisch team bij de landing in Caïro.
De moeder en haar baby, die naar de piloot Abdul Rahman werd benoemd, werden naar het ziekenhuis gebracht en doen het goed.
Lees meer
Een vrouw is op en vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en New York van een meisje bevallen. Het vliegtuig was nog maar een uur onderweg.
Een Marokkaanse vrouw afkomstig uit Safi is donderdag van een zesling bevallen in een kliniek in Marrakech.
Een Marokkaanse vrouw is op zaterdag 14 juli op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Montreal van een gezonde baby bevallen.
In Tetouan heeft de politie dinsdag een 42-jarige vrouw gearresteerd voor de moord op haar pasgeboren baby.
Een baby van slechts drie maanden is dinsdag in het Mohammed VI ziekenhuis in Marrakech overleden na door een zwerfhond te zijn gebeten.