17 juni 2016 - 17:10 - Marokko
Vijf Marokkaanse seizoenarbeiders zijn woensdag in Frankrijk aan de dood ontsnapt. Hun auto vloog na een ongeval in brand. Getuigen schoten te hulp waardoor het ergste kon worden vermeden.
De slachtoffers zaten in een oude Renault Espace toen het voertuig van de weg raakte en tegen een telefoonpaal knalde. De auto vloog vrijwel onmiddellijk in brand.
Twee passagiers konden het voertuig verlaten. De drie andere inzittenden kregen hun gordel niet los. Weggebruikers die het ongeval zagen gebeuren grepen in. Ze wisten de vlammen te doven terwijl een vrouw met een mes de gordels kapotsneed. De drie mannen werden uit het voertuig getrokken waarna een getuige hen de eerste zorgen toediende.
De slachtoffers kwamen terug van hun werk. Drie van hen werden naar het ziekenhuis gebracht maar hun toestand is niet zorgwekkend.
Lees meer
Een vrouw van Marokkaanse afkomst is maandag bij een verkeersongeval in Spanje omgekomen. In de auto zaten ook haar man en drie kinderen.
Bij een zwaar verkeersongeval in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn in het zuiden van Frankrijk drie Marokkanen omgekomen. Zes anderen raakten gewond.
De vijf slachtoffers van een zwaar verkeersongeval in de regio van Lorca in Spanje zullen in Marokko worden begraven.
Bij een verkeersongeval op de snelweg A10 in Frankrijk zijn vrijdagavond acht mensen gewond geraakt. Bij de slachtoffers bevinden zich twee Marokkanen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het zuiden van Spanje zijn zondagochtend vijf Marokkanen gewond geraakt. Van twee slachtoffers is de toestand kritiek.
Op internet werden deze week indrukwekkende beelden gedeeld van een Mercedes in brand op de weg tussen Saidia en Berkane.
Bij een zwaar verkeersongeval in het centrum van Tanger zijn dinsdag twaalf mensen, waaronder drie vrouwen, gewond geraakt.
De politie heeft woensdag in Soek Larbaa het vuur geopend op drugshandelaren. De agenten werden met messen bedreigd volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN.
In een winkelcentrum in Marrakech heeft donderdagnamiddag een grote brand gewoed. Er zijn geen slachtoffers gevallen.
Een zwangere vrouw, moeder van drie kinderen, heeft zichzelf eind vorige week in brand gestoken nabij het treinstation van Kenitra.