7 november 2017 - 15:00 - Economie
Ter gelegenheid van de 42e verjaardag van de Groene Mars heeft het Marokkaans snelwegbedrijf Autoroutes du Maroc (ADM) maandag drie belangrijke projecten in Mohammedia, Kenitra en Agadir ingehuldigd.
Na meer dan zeven maanden werk heeft ADM een nieuw tolstation geopend bij de aansluiting Mohammedia-Oost. Het tolstation heeft momenteel twee banen en zal in de nabije toekomst worden uitgebreid naar zes banen.
In Kenitra heeft ADM de aanleg gelanceerd van een nieuwe aansluiting op de snelweg Rabat-Tanger om de toegang tot de stad te verbeteren.
Het bedrijf kondigt ook de lancering aan van een nieuw rustplaats ter hoogte van Amskroud, op de snelweg tussen Marrakech en Agadir. De rustplaats krijgt 90 plaatsen voor vrachtwagens.
Deze projecten werden ontworpen om het comfort en de veiligheid van weggebruikers te verbeteren en ongelukken als gevolg van vermoeidheid of congestie te voorkomen.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje