Zoeken

Marokkaans kind door bus verpletterd tijdens poging om naar Europa te gaan

30 juli 2018 - 20:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een 16-jarige Marokkaanse jongen is verongelukt toen hij probeerde onder een bus naar Europa te emigreren.

De jongen werd vrijdag in Tanger verpletterd door de bus toen hij zich onder de bagageruimte probeerde te verstoppen.

Het ongeval gebeurde op de weg van Rabat nabij de haven. Tientallen mensen die op een terras zaten waren getuigen van het incident. Ze zagen de jongen van de bus vallen en worden verpletterd.

Lees meer

Jongen overleden die zich onder bus verstopte bij grens Sebta

Een 14-jarige jongen is deze week overleden nadat hij zich onder een bus had verstopt om Spanje binnen te komen.

Zwaar ongeval in Tanger, 28 gewonden

Bij een zwaar ongeval met een bus in de regio van Tanger zijn dinsdag 18 mensen gewond geraakt. Vier slachtoffers werden in een ernstige toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.

Gemeenteraadslid door lift verpletterd in Meknes

Een gemeenteraadslid is dinsdag door de deuren van een lift verpletterd in het Mohammed V ziekenhuis in Meknes.

Auto rijdt in op terras in Tanger, twee doden

Een auto is donderdag in volle vaart op het terras van een café in Tanger ingereden. Bij het ongeval vielen twee doden en meerdere gewonden.

Pedofiel in Nador gearresteerd dankzij wereld-Marokkanen

Getuigen hebben afgelopen weekend geholpen bij de arrestatie van een 59-jarige pedofiel in Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team