Vijf slachtoffers verkeersongeval Spanje in Marokko begraven
De vijf slachtoffers van een zwaar verkeersongeval in de regio van Lorca in Spanje zullen in Marokko worden begraven.
4 april 2016 - 21:43 - Marokko
In het Spaanse Figueres zijn zaterdag bij een zwaar verkeersongeval zeven mensen omgekomen. Een van de slachtoffers is een Marokkaanse man.
De auto van het Marokkaanse slachtoffer en het voertuig van de andere slachtoffers botsten rond 6 uur ’s ochtends frontaal op elkaar.
De zes inzittenden van de andere auto hebben de Franse en Colombiaanse nationaliteit.
Lees meer
De vijf slachtoffers van een zwaar verkeersongeval in de regio van Lorca in Spanje zullen in Marokko worden begraven.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Martil en Cabo Negro in het noorden van Marokko is zaterdagavond een jongeman omgekomen.
Een 20-jarige Marokkaan is zaterdagochtend bij een verkeersongeval in Torre Pacheco bij Murcia in Spanje omgekomen.
Bij een ongeval op de weg tussen Souk Larbaa en Moulay Bousselham zijn eerder deze week twee mensen omgekomen en raakten elf anderen gewond.
Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.