24 september 2018 - 14:00 - Sport
Na een mislukte poging om de Paris FC te kopen wil de Frans-Marokkaanse cabaretier Yassine Bellatar nu de tweede divisieclub Red Star in handen krijgen.
Belattar verklaarde dat zelf aan Le Parisien. "Red Star is een merk die me interesseert. Ik kan in mijn naam financieringen vinden maar ik werk samen met meerdere grote financierders en promotors.", verklaarde de humorist.
Voor Belattar is een club kopen iets "logisch voor iemand die uit een populaire wijk komt en is geslaagd". De voorzitter van de club ontkende echter aan dezelfde krant dat er onderhandelingen aan gang waren met de cabaretier.
Yassine Belattar had in 2012 al geprobeerd om aandelen te bemachtigen bij de Parijse club Paris FC, maar was daar niet in geslaagd.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko