Zoeken

FIFA verplicht Moghreb Tetouan voormalige coach te betalen

9 oktober 2018 - 14:40 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Wereldvoetbalbond FIFA heeft dertig dagen aan Moghreb Tetouan gegeven om de voormalige Spaanse coach van de club, Sergio Lopera, te betalen.

Als gevolg daarvan zal de club 2,1 miljoen dirham moeten betalen. Dit bedrag betreft de achterstallige salarissen van de coach maar ook een vergoeding voor de late betaling. Betaalt Moghreb Tetouan niet binnen de dertig dagen dan zal de FIFA aan de Marokkaanse voetbalbond vragen om de club 6 punten af te nemen.

De leiding van de club stelt contacten te hebben gehad met Lopera en een akkoord te hebben gevonden voor een betaling in meerdere termijnen en een verlaging van het bedrag van de vergoeding.

Moghreb Tetouan is in een moeilijke situatie verwikkeld vanwege conflicten met de spelers, maar ook met andere clubs en een deel van de technische staf. De club heeft veel schulden en moet aan Hamza Bourazzouk iets meer dan 1 miljoen dirham betalen, 300.000 dirham aan Ittihad Mohammedia en 240.000 dirham aan de fysieke trainer Manuel Sarabia.

Lees meer

Munir El Haddadi door politie gedwongen om 16.000 euro aan nachtclub te betalen

Munir El Haddadi, Spaanse international van Marokkaanse afkomst, werd vorige week door de politie gedwongen om een rekening van 16.000 euro in een discotheek te betalen.

Marokko: Moghreb Tetouan betaalt 2 miljoen dirham om aan straf FIFA te ontsnappen

Moghreb Tetouan heeft begin vorige week 2 miljoen dirham betaald aan Stade Laval om niet naar de tweede divisie te degraderen.

Marokkaan in de VS wil Moghreb Tetouan redden

Mohamed El Attar, Marokkaanse Amerikaan, stelt zich beschikbaar voor het presidentschap van de voetbalclub Moghreb Tetouan.

Recordboete voor Moghreb Tetouan na uitfluiten volkslied (video)

Moghreb Tetouan zal een recordboete van 50.000 dirham moeten betalen als gevolg van de vernielingen die door de supporters van de club werden aangericht tijdens en na de...

Marokko: club betaalt 1,2 miljoen dirham om van coach af te geraken

AS FAR heeft een bedrag van 1,2 miljoen dirham moeten betalen om M’Hamed Fakhir weg te sturen. Het contract van de coach werd enkele dagen geleden verbroken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team