24 juni 2012 - 18:15 - Wereld
Abdel Jaber, een 32-jarige Marokkaan, wordt ervan verdacht in de nacht van woensdag op donderdag zijn Spaanse vriendin te hebben doodgestoken in Reus, in het noordoosten van Spanje. Hij werd gearresteerd nadat hij zelf de politie had gebeld om een moord te melden.
Moeder van drie kinderen, waarvan een éénjarig meisje geboren uit haar relatie met haar vermeende moordenaar, had de jonge vrouw, 29, Abdel Jaber een week geleden verlaten.
Omschreven als "een agressieve man, erg jaloers en altijd dreigend" was de Marokkaan, bijgenaamd Javi, reeds gekend voor geweld tegen de jonge vrouw met wie hij al twee jaar samenwoonde.
Donderdag werd op het gemeentehuis van Reus een minuut stilte gehouden ter herdenking van de jonge vrouw. Zij is het 12e slachtoffer van huiselijk geweld in Catalonië sinds het begin van het jaar.
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval