Zoeken

Marokkaan levend verbrand in Italië

22 juni 2012 - 10:42 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 45-jarige Marokkaan is in de nacht van maandag op dinsdag levend verbrand, toen hij in een busje sliep in Domegliara, nabij Verona in Noord-Italië.

De man die legaal in Italië verbleef in de regio van Peri, had het busje geleend van een vriend om de nacht door te brengen nadat hij zijn trein had gemist.

De brand zou zijn veroorzaakt door een sigarettenpeuk en de kortsluiting van een kleine verwarming volgens Italiaanse media.

Het slachtoffer was getrouwd en had twee kinderen. Zijn familie woont in Marokko.

Lees meer

Kleine Marokkaan verkracht door priester in Italië

Een priester van de stad Rovereto in Italië, werd deze week op heterdaad betrapt toen hij een 11-jarig Marokkaantje seksueel aan het misbruiken was.

Opnieuw zelfverbranding Marokkaan in Girona

Een Marokkaan heeft zichzelf woensdag in brand gestoken voor het politiebureau van Anglès, provincie Girona in het noordoosten van Spanje.

Zelfverbranding Marokkaan in Italië

Een Marokkaan heeft zichzelf donderdag in brand gestoken in Verona, Italië. De man kon zijn financiele en sociale situatie niet meer aan.

Slachtoffer zelfverbranding consulaat Marokko in Parijs overleden

Mohamed Marabet, een 32-jarige Marokkaan die zichzelf op donderdag 7 juni had verbrand op het consulaat van Marokko in Parijs, Frankrijk, is op zondag overleden.

Marokkanen omgekomen bij snelwegongeval Italië

Twee Marokkanen van 30 en 37 jaar zijn in de nacht van donderdag op vrijdag, omgekomen bij een ongeval op de snelweg in het zuiden van Italië.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team