Zoeken

Marokkaan vermoord en verbrand door politiemannen

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Marokkaanse Meknes werd enkele dagen geleden het verkoold lichaam van een dertiger in een auto gevonden. Het slachtoffer zou door twee politiemannen en twee handlangers zijn vermoord.

Na de moord werd het lichaam van het slachtoffer in een auto gedumpt en in brand gestoken. De daders hoopten op die manier alle sporen van hun misdaad te wissen.

De politie kwam echter vrij snel achter de identiteit van het slachtoffer en de daders. Onderzoek toonde aan dat de twee agenten en hun handlangers het slachtoffer hadden gegijzeld en bedreigd. Zij lieten hem geloven dat hij werd gezocht voor drugshandel en vroegen hem een grote som geld om hem niet uit te leveren.

Het slachtoffer overleefde de slechte behandelingen niet en stierf tijdens zijn gijzeling. Een van de verdachte agenten werd geschorst. De andere zou nog steeds in dienst van de politie zijn. Een vierde verdachte wordt gezocht.

Lees meer

Man in Taounate verdacht van homoseksualiteit vermoord

In Taounate heeft een landarbeider afgelopen dinsdag zijn collega vermoord omdat hij hem van homoseksualiteit verdacht.

Marokkaan vermoord in Italië

Het lichaam van een Marokkaanse man is enkele dagen geleden in Locate Varesino in het noorden van Italië gevonden.

Visverkoper door psychisch gestoorde man vermoord in Al Hoceima

In het noord-Marokkaanse Al Hoceima is begin deze week een vishandelaar door een psychisch gestoorde man met een mes vermoord.

Kind vermoord voor 20 dirham in Marokko

In de landelijke gemeente Tizgaghine, regio Tinjdad, is een 11-jarige jongen vermoord voor 20 dirham. De dader is een 14-jarige tiener.

Corrupte politiemannen gearresteerd in Marrakech

Twee politiemannen werden deze week in Marrakech gearresteerd op verdenking van corruptie. De twee werden in voorlopige hechtenis genomen zullen in de komende dagen voor de...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team