Zoeken

Marokkaan op straat neergestoken in Italië

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een man van Marokkaanse afkomst is woensdag op straat in het Italiaanse Bologna met een mes aangevallen.

Volgens El Rasto del Carlino werd het slachtoffer in een pas bloed aangetroffen door voorbijgangers.

De 22-jarige Marokkaan werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht. Hij onderging meerdere operaties maar verkeert nog steeds in levensgevaar.

Een onderzoek werd door de politie ingesteld. Volgens het blad gaat het mogelijk om een afrekening in het drugscircuit.

Lees meer

Spanje: neergestoken Marokkaan in kritieke toestand

Een 27-jarige Marokkaan is vrijdag in het Spaanse Santa Cruz de Tenerife in Spanje neergestoken. De twintiger verkeert nog steeds in levensgevaar.

Italië: Marokkaan dood aangetroffen in kanaal

Het levenloos lichaam van een jonge Marokkaan is maandag in een irrigatiekanaal in de gemeente Albino in het Italiaanse Bergamo gevonden.

Italië: familie overleden Marokkaan voorkomt op nippertje crematie

Jawad moest op dinsdag 8 mei in Italië worden gecremeerd. Zijn familie in Marokko kon dat op het nippertje voorkomen dankzij de hulp van de plaatselijke Marokkaanse gemeenschap.

Agent neergestoken op Djemaa El Fna plein

Een agent is donderdag door een man neergestoken op het bekende Djemaa El Fna plein in Marrakech.

Marokko: jongeman in levensgevaar nadat schoonmoeder zijn hand afhakt

Een jongeman werd enkele dagen geleden op straat in Tanger door zijn schoonmoeder en haar twee zonen aangevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team