12 februari 2014 - 22:01 - Marokko
De rechtbank van Sevilla in Spanje, heeft eerder deze week een Marokkaan tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor verkrachting. De getuigenis van een blinde man speelde een doorslaggevend rol in het vonnis.
Volgens El Mundo verkrachtte de verdachte een Braziliaanse vrouw op 9 februari 2012. Het slachtoffer, dronken na een avondje stappen met vrienden, bracht een deel van de avond door in een bar, in het gezelschap van de blinde man, een straatmuzikant.
Rond 3 uur ’s nachts kwam de Marokkaan met hen spreken. Hij kende de blinde man en met zijn drietjes brachten ze de rest van de nacht al drinkend door.
Rond 6 uur stapten ze samen in een taxi richting het appartement van de Marokkaan. Daar sloot de verdachte het slachtoffer op in een kamertje en verkrachtte haar.
Volgens de blinde straatmuzikant had hij het slachtoffer zich horen verzetten en weigeren. Maar het meisje was volgens hem zo dronken dat ze de Marokkaanse man uiteindelijk zijn gang liet gaan.
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd