Marokkaan (21) in Frankrijk doodgeschoten
Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.
- Wereld
Een 19-jarige Marokkaan is woensdag in Oostenrijk door een onbekende met een mes aangevallen. Hij raakte zwaar gewond.
Volgens een verklaring van de Oostenrijkse politie was het slachtoffer met enkele vrienden toen hij door de onbekende werd aangevallen.
De jongeman werd herhaaldelijk in het been gestoken en verloor heel veel bloed. Hij begaf zich geholpen door zijn vrienden naar een kliniek. Zijn toestand is niet meer zorgwekkend.
De dader vluchtte na de aanval weg. De politie heeft een onderzoek gestart en meerdere getuigen verhoord. De dader werd nog niet geïdentificeerd.
Lees meer
Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.
Een Marokkaan van rond de dertig jaar is eerder deze week in Fez overleden na tijdens een reis in Ivoorkust door een mug te zijn gebeten.
De politie van Torino in Italië heeft gedwongen gebruik gemaakt van een taser om een jonge Marokkaan te arresteren.
Een 59-jarige man heeft onder de invloed van alcohol een moslima met een hoofddoek op straat aangevallen in het Franse Loire.
Een 45-jarige Marokkaan is na een handgemeen in het Spaanse Barcelona aan zijn verwondingen overleden.