Zoeken

Italië: politie gebruikt taser om Marokkaan te overmeesteren

13 augustus 2019 - 19:40 - Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

De politie van Torino in Italië heeft gedwongen gebruik gemaakt van een taser om een jonge Marokkaan te arresteren.

Volgens Il Giornale had de 27-jarige verdachte ruzie met de klanten van een bar in Torino. Hij maakte gebruik van geweld waardoor de eigenaar van de bar de politie belde.

De verdachte weigerde de instructies van de politie te volgen. Hij verzette zich hevig en viel de agenten zelfs aan. Een agent greep toen naar zijn taser om hem te overmeesteren.

Het blad bericht dat de jongeman naar het ziekenhuis werd afgevoerd om te worden verzorgd. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen een aangeklaagd voor verzet tegen de politie en geweld.

Lees meer

Noorwegen: een gewonde bij aanslag op moskee

Bij een aanslag op een moskee in het Noorse Oslo is zaterdag één persoon gewond geraakt. Er vielen wonderlijk genoeg geen doden tijdens de schietpartij.

Marokkaan valt actrice aan en veroorzaakt chaos in Italie

Een Marokkaanse man heeft voor paniek en chaos gezorgd in het Italiaanse Turijn. De man viel zonder reden meerdere vrouwen op straat aan.

Marokkaan in Tunesië opgepakt voor aanval op agent met mes

Een Marokkaanse man is afgelopen maandag door de Tunesische politie gearresteerd voor drugshandel. De verdachte verzette zich hevig en viel zelfs een agent aan met een mes.

Spanje: Marokkaan opgepakt na levensgevaarlijke achtervolging (video)

Een man van Marokkaanse afkomst in het Spaanse Cambrils bij Barcelona door de gendarmerie gearresteerd met een grote som geld.

Marokkaan getuigt over mesaanval in Lyon

Een 33-jarige Afghaanse asielzoeker heeft op zaterdag meerdere mensen neergestoken op het busstation van Lyon in Frankrijk. Enkele moedige getuigen wisten hem te overmeesteren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team