Marokkaan staat terecht in Zwitserland voor misbruik 9 vrouwen
Een 22-jarige Marokkaan wordt er in Zwitserland van verdacht, negen vrouwen te hebben aangevallen en misbruikt. Hij riskeert daarvoor een celstraf van 9,5 jaar.
25 december 2012 - 15:20 - Wereld
Een 24-jarige Marokkaanse asielzoeker, werd zondagavond neergeschoten tijdens een politiecontrole in Zürich, Zwitserland.
De man zou twee in agenten in burger hebben bedreigd met een mes tijdens een routine-controle, meldt het Zwitserse persbureau ATS.
De agenten reageerden door met een pepperspray te spuiten. Het mocht niet baten, de Marokkaan wist toch te vluchten.
Kort daarna ingehaald, zou hij de twee agenten hebben proberen bestormen. Een agent schoot hem op dat moment in het been.
Het parket van Zürich heeft een onderzoek ingesteld omdat een dienstwapen werd gebruikt. De Marokkaan ligt nog in het ziekenhuis.
Lees meer
Een 22-jarige Marokkaan wordt er in Zwitserland van verdacht, negen vrouwen te hebben aangevallen en misbruikt. Hij riskeert daarvoor een celstraf van 9,5 jaar.
De rechtbank van Genève in Zwitserland heeft een 37-jarige man tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor poging tot moord op een Franse Marokkaan.
De politie in Zwitserland en Frankrijk, heeft vorige week een twintigtal mensen aangehouden voor drugshandel en witwassen van crimineel geld. Het drugshandel netwerk werd...
De 25-jarige Marokkaan Lahoucine Aït Omghar is donderdag in het noorden van Frankrijk, doodgeschoten door de politie.
Een man is zaterdag door een politieagent neergeschoten, tijdens een overval in de wijk Bensliman in Fez.