Zoeken

Zelfverbranding Marokkaan in Italië

30 maart 2012 - 12:28 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaan heeft zichzelf donderdag in brand gestoken in Verona, Italië. De man kon zijn financiele en sociale situatie niet meer aan.

Metselaar van beroep, heeft de 27-jarige Marokkaan proberen zelfmoord te plegen omdat hij al vier maanden geen salaris had ontvangen meldt bladi.net.

De man riep op een plein in Verona dat hij al vier maanden niet was betaald, waarna hij zichzelf overgoot met benzine en in brand stak. Politieagenten die zich op het plein bevonden hebben het vuur gedoofd.

De Marokkaan is bij zijn aankomst in een ziekenhuis van Verona onmiddellijk geopereerd. Hij zou buiten gevaar zijn.

Lees meer

Marokkaan opgepakt voor terrorisme in Italië

Een jonge Marokkaan die discussies animeerde over de jihad (heilige oorlog) op het internet en terroristische aanslagen plande, is donderdag aangehouden in Brescia, in het...

Marokkaan doet poging zelfverbranding in België om verblijfsvergunning

Een 40-jarige Marokkaan heeft dinsdag een poging tot zelfverbranding gedaan buiten het gemeentehuis van Jemeppe-sur-Meuse in België.

Opnieuw zelfverbranding Marokkaan in Girona

Een Marokkaan heeft zichzelf woensdag in brand gestoken voor het politiebureau van Anglès, provincie Girona in het noordoosten van Spanje.

Slachtoffer zelfverbranding consulaat Marokko in Parijs overleden

Mohamed Marabet, een 32-jarige Marokkaan die zichzelf op donderdag 7 juni had verbrand op het consulaat van Marokko in Parijs, Frankrijk, is op zondag overleden.

Moordenaars Mohamed Chafaï opgepakt in Italië

Twee mannen van Marokkaanse afkomst zijn maandag aangehouden in de Italiaanse stad Padua, voor de moord op een Marokkaan zonder papieren in 2011 in Italië.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team