Zoeken

Marokkaan hackt wereldbekende pornosite

14 februari 2012 - 17:42 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse hacker van 17 jaar is erin geslaagd om de persoonlijke gegevens op te halen van 350.000 gebruikers van één van de belangrijkste pornosites in de wereld.

De hacker, die toegang tot de site kreeg via een uitgeschakelde forum, heeft op internet een kleine overzicht gepubliceerd van de gegevens die hij claimt in handen te hebben.

Hij stelde zichzelf voor als een lid van de hackerscollectief "Anonymous" en zegt geen geld te willen maar gewoon de slechte beveiliging van de website te hebben willen tonen

De woordvoerder van de pornografische website bevestigde de aanval en betwiste de diefstal van gegevens niet. Wel zou de hacker geen toegang hebben gehad tot kredietkaartgegevens.

Lees meer

Soldaat veroordeeld voor fotomontage met Shakira

De militaire rechtbank in Rabat heeft een soldaat van de Royal Armed Forces tot drie jaar gevangenis veroordeeld voor het onthullen van legergeheimen, het ondermijnen van de...

Drie zelfverbrandingen in Rabat

Drie werkloze afgestudeerden die deelnamen aan een protestactie bij het Ministerie van Onderwijs in Rabat, hebben zichzelf in brand gestoken op woensdag.

Drie jaar cel voor beledigen Mohammed VI

De rechtbank van Taza heeft maandag Abdessamad Haydour veroordeeld tot drie jaar cel voor het beledigen van koning Mohammed VI op internet.

Honderd zelfverbranding in Marokko in 2011

Sinds het begin van de Arabische Lente, hebben 100 mensen zichzelf verbrand in Marokko. 20 overleden aan hun brandwonden, volgens een bron van het ministerie van Justitie.

Marokkanen verslaafd aan pornosites

Pornosite PornHub heeft deze week een merkwaardig onderzoek gepubliceerd waaruit blijkt dat Marokkanen vrij veel tijd besteden aan pornografische video’s.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team