13 februari 2012 - 11:12 - Marokko
De militaire rechtbank in Rabat heeft een soldaat van de Royal Armed Forces tot drie jaar gevangenis veroordeeld voor het onthullen van legergeheimen, het ondermijnen van de reputatie van zijn superieuren en het schenden van het militair reglement.
De soldaat werd gearresteerd door de Rijkswacht en verscheen onder arrest voor de militaire rechtbank. Zijn fout: een fotomontage op Facebook hebben gepubliceerd waarop zijn hiërarchische superieur te zien is met zijn gezicht in de borsten van Shakira.
De soldaat werd aangehouden na een onderzoek van een gespecialiseerd legersectie in elektronische criminaliteit. Hij stelde op internet ook het machtsmisbruik en de wetsschendingen gepleegd door legerofficieren, aan de kaak.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko