Zoeken

Marokkaan (26) doodgeschoten in Limburg

17 april 2017 - 18:32 - Nederland

Geschreven door Nawel Serdouni

In het Limburgse Sittard is een 26-jarige man van Marokkaanse afkomst in de nacht van vrijdag op zaterdag bij een schietpartij in een horecazaak omgekomen.

Volgens De Limburger is het slachtoffer de jonge broer van Kamal Maihouane die in het nieuws kwam vanwege een rechtszaak die hij aanspande tegen de Postcode Loterij nadat hij een miljoenenprijs misliep.

Abderahim werd zwaargewond door zijn broer naar het ziekenhuis gebracht. Daar bezweek hij aan zijn verwondingen. De jongeman zou voor de schietpartij bij een ruzie betrokken zijn geweest.

Vrienden waarschuwden Kamal. “Ik zag onmiddellijk dat hij ernstig gewond was. We hebben hem met een paar mensen in mijn auto gelegd. In allerijl ben ik met hem naar het ziekenhuis gereden. Alle hulp kwam te laat.”

Meerdere verdachten vluchtten na de moord weg met een zwarte Volkswagen Golf met een Duits kentekennummer. De politie is op zoek naar de verdachten en de auto.

Lees meer

Marokkaan gewond bij schietpartij in Italië

Bij een schietpartij in het Italiaanse Massa Carrara is woensdagochtend een Marokkaanse man ernstig gewond geraakt.

Omgestoten drankje leidde tot moord op rapper Feis

Aanleiding van de schietpartij in Rotterdam waarbij rapper Feis omkwam blijkt een omgestoten drankje te zijn.

Man doodgeschoten bij Halal Fried Chicken in Amsterdam

Ali Kaynak, eigenaar van de restaurantketen Halal Fried Chicken, is in de nacht van maandag op dinsdag voor zijn restaurant in Amsterdam doodgeschoten.

Marokkaanse tiener doodgeschoten in Amsterdam

Een 17-jarige jongen van Marokkaanse afkomst is vrijdagavond bij een schietpartij in Amsterdam omgekomen. Twee mensen raakten gewond.

Duizenden eren rapper Feis in Rotterdam

In Rotterdam is Feis vrijdag door duizenden fans, vrienden en familieleden herdacht. De rapper werd op nieuwjaarsnacht doodgeschoten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team