Italië: 30 jaar cel voor Marokkaan die vrouw vermoordde
Een in Italië gevestigde Marokkaan is tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
11 mei 2017 - 17:50 - Wereld
Een Marokkaanse man is begin deze week in het gebouw waar hij verblijft in het Argentijnse Buenos Aires gewelddadig beroofd.
Jaouher werd door twee mannen voor de ingang van het gebouw opgewacht. Hij werd zwaar mishandeld en beroofd van 3000 dollar, zijn Ipod, zijn computer en een ander elektronisch toestel.
“Ik was op weg naar huis toen ik twee mensen zag die zich schuilhielden achter een vuilbak en ik zei tegen mezelf dat ik hun slachtoffer zou worden. Ik liep vervolgens door naar een andere straat”, legt een jonge vrouw uit die de aanval zag gebeuren. “Ik wist dat een jongeman achter me liep, maar toen ik me omdraaide was hij en de twee verdachte mensen verdwenen. Ik wist dat ze hem hadden aangevallen.”
De jonge vrouw belde onmiddellijk de hulpdiensten die enkele minuten later aankwamen. De daders waren echter al met hun buit verdwenen.
Lees meer
Een in Italië gevestigde Marokkaan is tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
Een Marokkaanse vrouw is in Malaga, in het zuiden van Spanje, door acht mensen met veel geweld aangevallen. De daders werden gearresteerd.
Een Marokkaanse man zou maandagavond in de Spaanse hoofdstad Madrid door drie agenten zijn mishandeld.
In het Franse Nanterre heeft een rechtbank een verdachte tot drie maanden gevangenisstraf veroordeeld voor de aanval op een vrouw met een jilbab.
Een 38-jarige moslima is eerder deze week nabij een metrostation in Madrid aangevallen. De vrouw werd gewond en in shock naar het ziekenhuis afgevoerd.