Zoeken

Marokkaan Said Erradi slachtoffer afrekening Italiaans drugsmilieu

10 december 2013 - 19:16 - Wereld

Geschreven door Laila A.

De 31-jarige Said Erradi werd dinsdag geliquideerd in het centrum van de Italiaanse stad Avezzano. De politie gaat uit van een afrekening tussen drugsdealers.

De man werd tegen een muur geplet door een Renault Megane, eigendom van de broers Angelo (31) en Antonello Ferreri (29). De twee verdachten werden gearresteerd. Zij ontkennen met voorbedachte rade te hebben gehandeld.

Angelo en Antonello Ferreri claimen per ongeluk tegen het slachtoffer te zijn ingereden. Maar een ooggetuige vertelde aan de politie dat de twee Italianen Said Erradi opzettelijk hadden aangereden

Aida Khatib, de vrouw van het slachtoffer, vertelde aan de politie dat ze sinds korte tijd veranderingen in de levensstijl van haar man had opgemerkt. Volgens haar kende hij de broers Ferreri niet.

Lees meer

Marokkaan geliquideerd in Spaanse enclave

Een Marokkaan is zaterdag voor een middelbare schoor in Sebta doodgeschoten. Volgens lokale media gaat het om een afrekening tussen drugmaffia’s.

Marokkaan in hoofd geschoten in Malaga

Een 31-jarige Marokkaan werd donderdag dood aangetroffen in de Spaanse regio van Malaga. De man werd in Fuengirola zijn neergeschoten.

Opnieuw Marokkaan geliquideerd in Marbella

Spaanse media melden dat een man, vermoedelijk van Marokkaanse origine, zondag in de zuid-Spaanse stad Marbella is geliquideerd. De politie gaat uit van een afrekening.

Marokkanen van zelfde familie geliquideerd in Italië

Twee Marokkanen zijn eerder deze week neergestoken in de Italiaanse stad Turijn. De slachtoffers werden badend in hun bloed aangetroffen en overleden kort nadien in het...

Marokkaan valt ex-vrouw aan met bijl in Spanje

Een Marokkaan is eerdere deze week in Spanje gearresteerd wegens poging tot moord op zijn ex-vrouw. Hij trachtte haar met een bijl op straat te vermoorden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team