5 november 2013 - 09:53 - Wereld
Een 31-jarige Marokkaan werd donderdag dood aangetroffen in de Spaanse regio van Malaga. De man werd in Fuengirola zijn neergeschoten.
Het slachtoffer, Tarek, werd volgens het politieonderzoek donderdag rond 16 uur met een kogel in het hoofd geëxecuteerd.
Tarek woonde in Fuengirola en had net zijn appartement verlaten. Hij wilde in zijn auto stappen toen hij "door een donkere man" werd neergeschoten volgens ooggetuigen. De dader liep vervolgens rustig weg met het wapen in zijn hand.
De politie gaat uit van een afrekening meldt El Mundo. Het slachtoffer was eerder in aanraking gekomen met de politie omwille van drugsfeiten. Op het lichaam van het slachtoffer zal een autopsie worden uitgevoerd.
In augustus was een 43-jarige Nederlander op dezelfde manier geliquideerd in de Spaanse stad Marbella. Zijn Marokkaanse vrouw en twee kinderen raakten gewond bij de schietpartij. Ook toen ging het om een afrekening.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots