24 januari 2017 - 17:00 - Marokko
In de populaire wijk Rmilat in Tanger is zaterdag een jongeman doodgestoken toen hij probeerde zijn vrouw van een groepsverkrachting te redden.
Volgens de plaatselijke media wandelde het jong koppel in een park in de wijk toen een bende mannen uit een andere wijk hen aanviel. Ze probeerden de vrouw te misbruiken maar het slachtoffer liet hen niet doen. Hij werd echter met een mes gestoken en overleed aan zijn verwondingen.
De vrouw werd ernstig gewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een onderzoek gestart en reeds één van de daders gearresteerd.
Lees meer
Een jongeman is in de wijk Sidi El Khadir in Casablanca doodgestoken toen hij een jonge vrouw probeerde te redden.
De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
Een dertiger heeft zaterdag in de wijk Mesnana in Tanger zijn vrouw vermoord. De twee waren nog maar vijf maanden getrouwd.
Een 20-jarige man heeft dinsdag een familie in de gemeente Bni Sidel Lota in de provincie Nador voor een nog onbekende reden met een mes aangevallen.
In de wijk Sidi Al Khadir in Casablanca heeft een man zaterdag zijn vrouw doodgestoken. Dat vernam persagentschap MAP van de plaatselijke autoriteiten.
Bij een ernstig verkeersongeval op de nationale weg N1 nabij Guelmim zijn vrijdag vier mensen omgekomen en raakten twee anderen ernstig gewond.
De politie heeft woensdag in Tanger een vrouw en drie mannen gearresteerd voor een roofmoord. Het slachtoffer werd met een hamer doodgeslagen.
Marokko wordt opnieuw opgeschud door een babyhandel. De politie heeft ditmaal in Casablanca een vrouw gearresteerd die haar baby probeerde te verkopen.
Een ruzie tussen twee kinderen in een school in Tetouan is zaterdag dramatisch geëindigd. Een van de jongens raakte dodelijk gewond.
Een jonge vrouw heeft afgelopen donderdag in het Marokkaanse Settat haar 26-jarige kamergenote op straat doodgestoken.