Slangenbeten en schorpioenensteken steeds frequenter in Marokko
In de laatste weken is er in meerdere regio’s van Marokko een sterke toename van het aantal slangenbeten en schorpioenensteken waargenomen.
- Marokko
Bij drie verschillende ongevallen in de regio’s van Fkih Bensaleh en Azilal zijn woensdag twee kinderen een een man omgekomen. Alle drie vielen in irrigatiekanalen.
Het eerste slachtoffer, een jongen van 10 jaar, verdronk in een irrigatiekanaal in Douar Oulad Yahya in de regio van Fkih Bensaleh. Het tweede slachtoffer, 12, overleed op dezelfde wijze in Beni Ayat, regio Azilal.
Het derde slachtoffer is een volwassen man. Hij verdronk in een irrigatiekanaal nabij Oued Oulad Boukhadou in Fkih Bensaleh.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de drie ongevallen. De lichamen van de slachtoffers werden naar het ziekenhuis van Beni Mellal gebracht waar een forensisch onderzoek zal worden verricht.
Lees meer
In de laatste weken is er in meerdere regio’s van Marokko een sterke toename van het aantal slangenbeten en schorpioenensteken waargenomen.
Bij een verkeersongeval met een vrachtwagen in Souk Sebt, in de regio van Fqih Bensaleh, zijn zondagavond twee mensen omgekomen. Bij het ongeval vielen ook negen gewonden.
In het Marokkaanse Fqih Bensalah zijn onlangs drie mensen omgekomen na door schorpioenen te zijn gebeten.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Fkih Bensaleh zijn zondagavond een man en twee kinderen omgekomen.
De lichamen van twee kinderen zijn zaterdag door de hulpdiensten uit een rivier gehaald in de Souss regio.