Zoeken

Man en twee kinderen overleden na val in irrigatiekanaal in Marokko

12 juni 2016 - 21:05 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij drie verschillende ongevallen in de regio’s van Fkih Bensaleh en Azilal zijn woensdag twee kinderen een een man omgekomen. Alle drie vielen in irrigatiekanalen.

Het eerste slachtoffer, een jongen van 10 jaar, verdronk in een irrigatiekanaal in Douar Oulad Yahya in de regio van Fkih Bensaleh. Het tweede slachtoffer, 12, overleed op dezelfde wijze in Beni Ayat, regio Azilal.

Het derde slachtoffer is een volwassen man. Hij verdronk in een irrigatiekanaal nabij Oued Oulad Boukhadou in Fkih Bensaleh.

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de drie ongevallen. De lichamen van de slachtoffers werden naar het ziekenhuis van Beni Mellal gebracht waar een forensisch onderzoek zal worden verricht.

Lees meer

Dodelijke schorpioenenbeten in Fqih Bensalah

In het Marokkaanse Fqih Bensalah zijn onlangs drie mensen omgekomen na door schorpioenen te zijn gebeten.

Slangenbeten en schorpioenensteken steeds frequenter in Marokko

In de laatste weken is er in meerdere regio’s van Marokko een sterke toename van het aantal slangenbeten en schorpioenensteken waargenomen.

Man dodelijk aangereden door tram in Casablanca

Een man is in de nacht van woensdag op donderdag in Casablanca overleden nadat hij door een tram werd aangereden.

Doden en gewonden bij pick-up ongeval in Marokko

Bij een zwaar verkeersongeval in de provincie Azilal zijn zaterdag twee mensen omgekomen en raakten zeventien anderen gewond.

Overstromingen Marokko: lichamen kinderen opgevist

De lichamen van twee kinderen zijn zaterdag door de hulpdiensten uit een rivier gehaald in de Souss regio.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team