8 oktober 2024 - 15:30 - Marokko
Parlementslid Aziza Boujrida van de MP-partij, maakt zich zorgen over het smartphonegebruik van leerlingen op school in Marokko. Ze vraagt de minister van Onderwijs om maatregelen te nemen tegen de sociale en psychologische risico’s van ongecontroleerd smartphonegebruik.
In een brief aan de minister schrijft Aziza Boujrida dat smartphones niet meer weg te denken zijn uit het dagelijks leven van veel leerlingen. Sommige onderwijsprofessionals denken dat smartphones het leren kunnen bevorderen, maar anderen waarschuwen voor de mogelijke gevaren.
Lees ook: Geen mobieltjes en make-up meer op school in Marokko
Het parlementslid wil weten of de minister een gedragscode wil opstellen voor smartphonegebruik op school. Ook vraagt ze of er onderzoek is gedaan naar de invloed van smartphones op de schoolprestaties van leerlingen. Ze wil weten welke stappen de minister gaat nemen om te zorgen dat smartphones het onderwijs niet negatief beïnvloeden. Tot slot vraagt Boujrida hoe ouders kunnen worden betrokken bij het verantwoord gebruik van smartphones op school.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko