Zoeken

Loubna Abidar weigert journalisten gratis te spreken

9 augustus 2019 - 19:20 - Cultuur

Geschreven door Nawel Serdouni

Loubna Abidar heeft via haar Facebook account laten weten dat ze vanaf nu geen gratis interviews meer zal geven. Wie haar vragen wil stellen zal dus moeten betalen.

"Voor mijn huwelijk had ik al besloten om niet meer gratis de vragen van Marokkaanse media te beantwoorden. Het is mijn recht. Ik gaf twee betaalde persconferenties. Vanaf nu zullen al mijn interviews op voorhand moeten worden betaald, behalve voor promotie-acties. Wie daar niet blij mee is hoeft met niet te contacteren.", aldus de omstreden actrice van Much Loved.

Haar bericht viel slecht bij Marokkaanse internetgebruikers. Volgens velen beledigt Loubna Abidar met haar besluit het beroep van journalist in Marokko.

De Marokkaanse actrice antwoordde op de vele kritiek: "Je moet een verschil maken tussen een interview voor de promotie van een artistiek werk en conflictueuze debatten en dialogen zonder einde. Als ik niet wordt betaald, geef ik er liever geen."

Lees meer

Loubna Abidar kondigt scheiding aan

Loubna Abidar gaat scheiden. De Marokkaanse actrice, die vier jaar geleden trouwde, kondigde dat zelf aan.

Loubna Abidar ernstig ziek

Loubna Abidar is ernstig ziek. De omstreden hoofdrolspeelster van de prostitutiefilm “Zine li fik” (Much Loved) liet dat enkele dagen geleden zelf weten.

Loubna Abidar krijgt miskraam

Loubna Abidar is haar ongeboren baby kwijt. De omstreden Marokkaanse actrice maakte een tiental dagen geleden op Facebook bekend dat ze zwanger was.

Loubna Abidar kondigt scheiding aan

Loubna Abidar heeft aan haar fans op Facebook haar scheiding aangekondigd. De Marokkaanse actrice was al elf jaar met een Braziliaan getrouwd.

Loubna Abidar kleindochter Saddam Hussein volgens Al Jazeera

Al Jazeera, bekende Qatari televisiezender, heeft donderdag op Facebook een foto van Loubna Abidar gepubliceerd met een verrassende informatie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team