Zoeken

Lichaam Marokkaanse migrant op strand gevonden in Casablanca

23 oktober 2019 - 15:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het lichaam van een Marokkaanse migrant is eerder deze week door de hulpdiensten uit het water gehaald bij een strand in Casablanca.

Het slachtoffer behoort tot de opvarenden van een boot met 56 mensen die op 28 september voor de kust van Zenata was gezonken.

Bij de schipbreuk kwamen een twintigtal Marokkanen om het leven. Allen kwamen uit dorpjes in de regio van Kelaat Sraghna en droomden ervan naar Spanje te emigreren.

Slechts drie opvarenden werden levend uit het water gehaald. Ze werden naar het ziekenhuis afgevoerd en zijn intussen terug thuis.

De andere passagiers worden nog vermist. Hun families verzamelen zich bijna dagelijks op het strand van Zenata, wachtend dat de lichamen van de jongeren door de golven worden verworpen.

Lees meer

Jongeman verdronken bij strand Saidia

De reddingsdiensten hebben maandagnamiddag op het strand van Saidia het lichaam van een jongeman uit het water gehaald.

Uitzonderlijke opening grens Marokko-Algerije

De landgrenzen tussen Marokko en Algerije zijn al 25 jaar gesloten maar werden afgelopen woensdag uitzonderlijk geopend om de doorgang toe te laten van de lichamen van drie...

Italië: lichaam vermiste Marokkaanse op strand gevonden

Het lichaam van een vrouw werd maandag op het strand van Aprilia in de regio van Rovigo in Italië gevonden.

Italiaanse vrouw dood aangetroffen op strand in Dakhla

Het levenloos lichaam van een vermiste Italiaanse toeriste is zondag op een verlaten strand in het zuid-Marokkaanse Dakhla gevonden.

Lichaam Marokkaan uit zee gehaald in Sebta

Het lichaam van een Marokkaanse man is zaterdag bij een strand in Sebta, Spaanse enclave in het noorden van Marokko, gevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team