30 april 2015 - 16:58 - Marokko
Wanneer men liefheeft kijkt men niet naar de kosten. Dat is althans wat de voormalige Libanese Premier Najib Mikati zal hebben gedacht.
Voor het trouwfeest van zijn zoon in Marokko zou de rijke zakenman ruim 25 miljoen dollar hebben uitgegeven. De bruiloft duurde drie dagen en werd onder meer in het El Badi Palace in Marrakech georganiseerd.
In het wereldbekende La Mamounia werd voor het feest ook een grote brunch gehouden. Ruim duizend gasten waren uitgenodigd. Onder hen de zanger Amr Diab en de mode-ontwerper Elie Saab die de trouwjurk van de bruid heeft ontworpen. Ruim 1600 mensen werden aangeworven om het feest te verzorgen.
Najib Mikati was tweemaal premier van Libanon, in 2005 en van 2011 tot 2013. Hij is mede-oprichter van het telecommunicatiebedrijf Investcom, die hij aan de Zuid-Afrikaanse MTN verkocht voor 5,5 miljard dollar. Zijn fortuin wordt door Forbes op 3,3 miljard dollar geschat.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project