26 januari 2013 - 10:38 - Marokko
Prinses Lalla Soukaïna, lievelingskleindochter van wijlen Hassan II en dochter van Prinses Lalla Meryem en ex ONA-baas Fouad Filali, zou zich verloofd hebben met een rijke Marokkaanse zakenman. Het hardnekkig gerucht werd nog niet ontkend door het koningshuis.
Wie Lalla Soukaïna’s verloofde is, is nog niet duidelijk. Het zou om een vastgoedontwikkelaar gaan, wiens groep een aantal grote vastgoedprojecten uitvoerde in Marokko, namelijk sociale woningbouw.
In 2009 had Lalla Soukaïna haar huwelijk afgeblazen met Hicham Lakhmiri, baas van AmalJob die ze in Parijs had ontmoet.
De nicht van koning Mohammed VI, neemt regelmatig samen met haar moeder Lalla Meryem, deel aan officiële activiteiten in Marokko en in het buitenland. Zo was ze in 2011 gezien op het huwelijk van Prins Albert II van Monaco.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor